gripstav-telefon-kontakt
+420 775 071 291
Telefonní číslo

Nezávazná kalkulace


Edit Template

Zámková dlažba

Zámková dlažba - funkční elegance pro Váš exteriér

Zámková dlažba je skvělým způsobem, jak přidat eleganci, texturu a funkčnost do vašeho exteriéru. Tato typická dlažba vytváří nejen estetickou hodnotu, ale také poskytuje stabilní povrch pro chůzi, parkování a další venkovní aktivity. Naše stavební firma instaluje zámkové dlažby různých druhů a vzorů, které odpovídají vašim požadavkům a estetickým představám.

  1. Konzultace a návrh: Začínáme konzultací, během které diskutujeme o vašich potřebách, účelu a estetických preferencích. Společně vybíráme vzory a styly zámkové dlažby.

  2. Výběr materiálů: Nabízíme různé druhy kamenů a betonových bloků, které jsou vhodné pro zámkovou dlažbu. Vybíráme materiály, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a zatížení.

  3. Příprava povrchu: Připravíme povrch pro instalaci zámkové dlažby. To zahrnuje vyhloubení a vyrovnání terénu a následnou úpravu pro optimální výsledek.

  4. Instalace: Naši zkušení stavebníci provádějí instalaci zámkové dlažby s precizností a důrazem na rovnost.

  5. Kombinace vzorů: Můžeme kombinovat různé vzory, tvary a barvy zámkové dlažby, aby vytvořily unikátní a krásný vzhled.

  6. Zátěž a dokončení: Po instalaci zámkové dlažby provedeme zátěž, které zajišťuje stabilitu a pevnost. Důkladně kontrolujeme, zda je všechno správně provedeno.

gripstav-sluzby-pozadi-zamkova dlazba

Ukázka naší práce

připravujeme

Svěřte nám svůj projekt, nezklameme Vaši důvěru!

Potřebujete nezávaznou kalkulaci, nebo se s něčím pouze poradit? Kontaktujte nás!

Recenze zákazníků

"Děkujeme vám za úžasnou rekonstrukci naší koupelny. Každý detail byl proveden s precizností a péčí. Jsme nadšeni novým vzhledem naší koupelny a vaší profesionální prací."

ikony recenze-žena
Eva Rabasová

"Chlapům jsme svěřili rekonstrukci našeho bytu. Všechno proběhlo tak, jak jsme se předem domluvili. Odvedli jste fakt skvělou práci a my jsme nesmírně spokojeni s výsledkem."

ikony recenze-oba
Jan a Kateřina Veselí

"Rád bych poděkoval vaší firmě za vynikající práci při pokládání podlahy v mém domě. Kvalitně položeno a časově jste vše splnili. Podlaha vypadá úžasně. Díky chlapi"

ikony recenze-muž
Petr Šimáček

"Vaše malířské práce rozjasnily kompletně celý náš byt. Barvy jsou krásné a práce byla dokončena včas. Velmi vám děkujeme za vaši pečlivost."

ikony recenze-žena
Lucka Novotná

"Děkuji vám za profesionální přístup k rekonstrukci mé koupelny. Všechno bylo dokončeno podle plánu a výsledek předčil má očekávání. Budu vás rozhodně doporučovat."

ikony recenze-muž
Tomáš Varga

"Jsem naprosto spokojená s položením nové podlahy ve svém obývacím pokoji. Vaši pracovníci pracovali rychle a čistě. Ještě jednou moc děkuji."

ikony recenze-žena
Hana Kovářová

Jsme stavební firma pro Vaše projekty.

Fakturační údaje

GRIPSTAV s.r.o.
Plovární 478/1
Jižní Předměstí
301 00 Plzeň

+420 775 071 291
info@gripstav.cz

© 2023 Gripstav s.r.o. – Všechna práva vyhrazena.

Stránky vytvořil START-WEB