gripstav-telefon-kontakt
+420 775 071 291
Telefonní číslo

Nezávazná kalkulace


Edit Template

Hrubá stavba

Hrubá stavba - Základní kámen Vaší stavby

Hrubá stavba je kritickým základem každého stavebního projektu. Je to fáze, ve které se zakládá pevná a spolehlivá konstrukce, na které bude dům nebo budova stát. Naše stavební firma chápe význam této fáze a provádí hrubou stavbu s precizností, pečlivostí a odborností, které jsou klíčové pro dlouhodobou kvalitu.

  1. Zemní práce: Začínáme s přípravnými zemními pracemi, kde se dělají základy budoucí konstrukce. To zahrnuje vyhloubení základových jam, vyrovnání terénu a další úpravy.

  2. Základy a základové desky: Zajišťujeme kvalitní základy a základové desky, které budou tvořit pevný základ pro celou budovu. Klademe důraz na stabilitu a odolnost.

  3. Stěny a konstrukce: Stavíme nosné stěny a konstrukci budovy. Klade se zvláštní důraz na přesnost, aby byla budoucí stavba stabilní a odolná.

  4. Střecha a stropní konstrukce: Instalujeme střešní konstrukci a stropní nosníky. Pečlivě dodržujeme stavební předpisy a normy.

  5. Otvory pro okna a dveře: Vytváříme otvory pro okna a dveře, což umožňuje další kroky v dokončování.

  6. Kontrola kvality: Pravidelně kontrolujeme kvalitu provedených prací, abychom zajišťovali pevnou a bezpečnou konstrukci.

  7. Dokončení hrubé stavby: Hrubá stavba končí vytvořením solitérní konstrukce, která je připravena na další fáze dokončování.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Svěřte nám svůj projekt, nezklameme Vaši důvěru!

Potřebujete nezávaznou kalkulaci, nebo se s něčím pouze poradit? Kontaktujte nás!

Recenze zákazníků

"Děkujeme vám za úžasnou rekonstrukci naší koupelny. Každý detail byl proveden s precizností a péčí. Jsme nadšeni novým vzhledem naší koupelny a vaší profesionální prací."

ikony recenze-žena
Eva Rabasová

"Chlapům jsme svěřili rekonstrukci našeho bytu. Všechno proběhlo tak, jak jsme se předem domluvili. Odvedli jste fakt skvělou práci a my jsme nesmírně spokojeni s výsledkem."

ikony recenze-oba
Jan a Kateřina Veselí

"Rád bych poděkoval vaší firmě za vynikající práci při pokládání podlahy v mém domě. Kvalitně položeno a časově jste vše splnili. Podlaha vypadá úžasně. Díky chlapi"

ikony recenze-muž
Petr Šimáček

"Vaše malířské práce rozjasnily kompletně celý náš byt. Barvy jsou krásné a práce byla dokončena včas. Velmi vám děkujeme za vaši pečlivost."

ikony recenze-žena
Lucka Novotná

"Děkuji vám za profesionální přístup k rekonstrukci mé koupelny. Všechno bylo dokončeno podle plánu a výsledek předčil má očekávání. Budu vás rozhodně doporučovat."

ikony recenze-muž
Tomáš Varga

"Jsem naprosto spokojená s položením nové podlahy ve svém obývacím pokoji. Vaši pracovníci pracovali rychle a čistě. Ještě jednou moc děkuji."

ikony recenze-žena
Hana Kovářová

Jsme stavební firma pro Vaše projekty.

Fakturační údaje

GRIPSTAV s.r.o.
Plovární 478/1
Jižní Předměstí
301 00 Plzeň

+420 775 071 291
info@gripstav.cz

© 2023 Gripstav s.r.o. – Všechna práva vyhrazena.

Stránky vytvořil START-WEB